708 Rebel in Oud

Prekės ženklas: N.C.P.
EF
EF - eau fraiche – dažniau naudojami kaip kvapni priemonė po grožio procedūrų, ar lengvos koncentracijos kvepalai.
EDC
EDC - eau de cologne – lengva koncentracija, kurios pavadinimas kilo iš vokietijos kelno miesto (cologne). paprastai odekolonas naudojamas kaip priemonė po skutimosi arba grožio procedūrų bei gali būti naudojamas kaip kvepalai.
EDT
EDT - eau de toilette – lengvesnės koncentracijos kvepalai, tinkantys kasdieniam naudojimui ar šiltuoju metų laiku.
EDP
EDP - eau de parfum – populiariausias pasirinkimas, siūlantis intensyvias koncentracijas ir gerai išliekantį aromatą.
EP
EP - parfum extrait – aukščiausios kokybės ir intensyviausios koncentracijos kvepalai.

245,00 

Charizmatiškas ir išskirtinis aromatas, kuriame agarmedis ir benzoinas įgauna subtilią avietės gaivą, o konjako bei sandalmedžio derinys sukuria rafinuotą ir viliojančią kompoziciją.

Extrait de Parfum
100ml

Turime

Pridėti į krepšelį
708 Rebel in Oud
708 Rebel in Oud
245,00 

Likutis fizinėse parduotuvėse

Kaunas (Šv. Gertrūdos g. 51): TurimeVilnius (Aukštaičių g. 4B): Turime

 

✅  Nemokamas pristatymas užsakymams nuo 100 Eur.

✅  100 % originalūs produktai iš atstovaujamų gamintojų.

✅  Nemokami kvepalų mėginėliai su kiekvienu produktų užsakymu.

✅  Užsakymus dažniausiai paruošiame ir išsiunčiame sekančią darbo dieną.

✅  Siuntos paprastai pristatomos per 2-3 d.d. nuo užsakymo išsiuntimo dienos.

✅  Greitas užsakymų atsiėmimas mūsų parduotuvėse.

 

708 Rebel in Oud
708 Rebel in Oud
245,00 

Norite užduoti mums klausimą apie produktą?

užpildykite formą ir mes susisieksime.


    Maištingas, gundantis ir nepamirštamai gilus. Pradžioje žaisminga, vaisiška avietės gaiva, kurią sustiprina pikantiškas imbieras ir sodri konjako nata. Po šio drąsaus įžanginio akordo atsiskleidžia turtinga širdis – Damasko rožė, jazminas ir pakalnutė suteikia subtilaus švelnumo, kurį pačiulis praturtina savo žemiška elegancija. Bazėje skleidžiasi tikroji kvapo galia – dūminis agarmedis, sausa ambra ir kreminė sandalmedžio šiluma. Benzoinas suteikia balzaminį, šiek tiek saldų atspalvį. Tai kvapas tiems, kurie nebijo būti pastebėti – pasitikintiems savimi, ieškantiems ne tik prabangos, bet ir charakterio.

    Viršutinės natos: avietės, imbieras, konjakas, ličiai
    Širdies natos: Damasko rožė, jazminai, pačiulis, pakalnutė
    Pagrindinės natos: agarmedis, sausa ambra, sandalmedis, benzoinas

    Papildoma informacija

    Lytis

    Kvapų grupė

    ,

    Talpa

    100ml

    Rūšis

    EP